Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:Reference number: 2022-007
II.1.2)Main CPV code90500000 Refuse and waste related services
II.1.4)Short description:
Dienstverlening betreffende Bedrijfsafval zoals groenafval, restafval, papier, karton, plastic, hout, grond, puin, metalen, chemisch afval, wit- en bruingoed, folie, glas, textiel enz. alsmede afvalscheiding op de werkvloer.
De dienstverlening bevat op hoofdlijnen het beschikbaar stellen van containers en het ledigen en verwerken van Bedrijfsafval op locatie Opdrachtgever. Opdrachtgever beschikt tevens over enkele containers die door Opdrachtgever op locatie Opdrachtnemer worden geledigd.
Binnen de opdracht valt:
afvalinzamelingsbakken voor scheiden Bedrijfsafval op de werkvloer;
van containers, zowel pers- als verzamelcontainers;
transport en lediging van Bedrijfsafval;
verwerken van Bedrijfsafval;
het innemen van het door Opdrachtgever in eigen beheer uit te voeren transport en lediging Bedrijfsafval op locatie Opdrachtnemer.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)90500000 Refuse and waste related services
II.2.4)Description of the procurement:
De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, voor de maximale duur van de Raamovereenkomst van 6 jaar, is tussen de € 250.000,- en € 400.000,-, exclusief BTW, op basis van de maximale looptijd van de Raamovereenkomst.
De totale geraamde waarde van de Raamovereenkomst, voor de maximale duur van de Raamovereenkomst van 6 jaar, is tussen de € 600.000,- en € 800.000,-, exclusief BTW, op basis van de maximale looptijd van de Raamovereenkomst.