We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 153271-2022
Poland-Puchaczów: Networks
2022/S 058-153271
Corrigendum
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Opracowanie projektu technicznego, zakup, dostawa, montaż urządzeń oraz uruchomienie i rozruch systemu lokalizacji środków transportu i materiałów oraz kontroli ruchu załogi pod ziemią
Reference number: 357/EZP/MRU/2022
II.1.2)Main CPV code
32400000 Networks
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie projektu technicznego, zakup, dostawa, montaż urządzeń oraz uruchomienie i rozruch systemu lokalizacji środków transportu i materiałów oraz kontroli ruchu załogi pod ziemią w Lubelskim Węglu „Bogdanka” S.A. z własnych materiałów i przy użyciu własnego sprzętu wraz z badaniami i rozruchem, próbami pomontażowymi i przekazanie do eksploatacji i użytkowania - zgodnie z zapisami SWZ. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Część III SWZ. Dokumenty stanowiące załączniki do Część III SWZ mają charakter poufny, w związku z czym – zgodnie z art. 133 ust. 3 ustawy PZP - Zamawiający nie udostępnia niniejszych dokumentów na stronie internetowej (Platformie Zakupowej). Mając na celu ochronę poufnego charakteru niniejszych informacji, ich uzyskanie przez Wykonawcę wymaga zwrócenia się przez Wykonawcę do Zamawiającego (zgodnie z wytycznym ujętymi w SWZ), ze stosownym wnioskiem, oraz zawarcia przez Wykonawcę z Zamawiającym umowy o zachowaniu poufności.