Works - 153542-2023
Poland-Olsztyn: Construction work for highways, roads
2023/S 052-153542
Corrigendum
Notice for changes or additional information
Works
(Supplement to the Official Journal of the European Union, 2022/S 246-712072)
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Budowa drogi S16 Olsztyn (S51) – Ełk (S61) odcinek Olsztyn – Biskupiec (budowa drugiej jezdni) odcinek Barczewo - Biskupiec
Reference number: O/OL.D-3.2411.25.2022
II.1.2)Main CPV code
45233100 Construction work for highways, roads
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania pod nazwą „Budowa drogi S16 Olsztyn (S51) – Ełk (S61) odcinek Olsztyn – Biskupiec (budowa drugiej jezdni) odcinek Barczewo - Biskupiec”.