Építési beruházás - 153714-2017
Magyarország-Budapest: Történelmileg vagy építészetileg fontos épületek
2017/S 080-153714
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
II.1.2)Fő CPV-kód
45212350 Történelmileg vagy építészetileg fontos épületek
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az elvégzendő kivitelezési munkák főbb munkanemei a következők:
— helyszíni beton- és vasbeton munkák,
— vakolás és rabicolás,
— szárazépítés,
— aljzatkészítés, hideg- és melegburkolat készítése,
— fa- és műanyag szerkezet elhelyezése,
— fém nyílászáró és épületlakatos szerkezet elhelyezése,
— üvegezés,
— felületképzés,
— szigetelés,
— mobíliák elhelyezése,
— felvonó beépítése,
— épületgépészeti berendezések és szerelvények szerelése,
— beépített szállító- és emelő-berendezések szerelése,
— erős- és gyengeáramú munkák,
— víz-csatorna, fűtés-hűtés és légtechnikai munkák,
— belsőépítészeti munkák,
— színpadtechnikai rendszer kiépítése.
Az elvégzendő tervezési munkák főbb munkanemei a következők:
— kiviteli tervdokumentáció befejezése, egységes szerkezetben történő kidolgozása,
— a tűzjelző hálózat,
— a strukturált hálózat,
— az audio-vizuális rendszerek,
— az IT rendszerek,
— a biztonságtechnikai rendszerek,
— a konyhatechnológiai munkák,
— az épületautomatikai rendszerek,
— hő- és füstelvezető rendszerek,
— tervezői művezetés.
A nyertes ajánlattevő feladatát képezi az ingatlan új funkciója szerinti üzemeltetéshez, használatbavételhez szükséges engedélyek megszerzését célzó hatósági eljárásokban a személyes részvétel a Megrendelő mellett.
Az elvégzendő feladatok részletezését a közbeszerzési dokumentumok és a műszaki dokumentáció tartalmazzák.
Ingatlan címe Helyrajzi szám Területe Projekt elemek.
Csónak utca 1. 14357 2 444 m² Villa és TAAA terasz.
Az épület alapadatai.
Épület nevesített funkciója: galéria kiállítótér, étterem.
Beépítettség térszín felett: 654 m² (26,75 %).
Beépítettség térszín alatt: 1 475 m² (60,37 %).
Nettó szintterület:
· -2 szint: 283 m² + 76 m² hűtőgépház,
· -1 szint: 440 m² + 22 m² hűtőgépház,
· 0 szint (Csónak u.): 1 019 m² + 81 m² külső kerengő,
· +1 szint (Király lépcső): 467 m² + 635 m² terasz, zöldtető,
· +2 szint: 287 m² + 42 m² erkély,
· +3 szint (Hunyadi J. út): 287 m² + 12 m² erkély,
· tetőtér: 142 m²,
· összesen: 2 925 m² + 868 m² külső tér.