Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (grupa materiałowa 295-20)”
Reference number: 701802100
II.1.2)Main CPV code43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (grupa materiałowa 295-20)”. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Część zamówienia (zadanie) nr 1
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)43600000 Parts of machinery for mining, quarrying and construction
II.2.4)Description of the procurement:
Część zamówienia (zadanie) nr 2
Lot No: 2
Część zamówienia (zadanie) nr 3
Lot No: 3
Część zamówienia (zadanie) nr 4
Lot No: 4
Część zamówienia (zadanie) nr 5
Lot No: 5
Część zamówienia (zadanie) nr 6
Lot No: 6
Część zamówienia (zadanie) nr 7
Lot No: 7
Część zamówienia (zadanie) nr 8
Lot No: 8