Építési beruházás - 156032-2016
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2016/S 089-156032
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2016/S 051-083949)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Keretmegállapodás az ajánlatkérő hatáskörébe utalt, a KEHOP 2. prioritás keretében megvalósítandó beruházások megvalósítására az észak-magyarországi térségben.
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk