II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
DPS IT kompetencijų pagalbinės paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos. DPS suskirstyta į 21 (dvidešimt vieną) kategoriją, kurios nurodytos pirkimo dokumentuose.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 750 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
IT sistemos analitiko paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 1 (I kategorija)
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)72000000 IT paslaugos: konsultavimas, programinės įrangos kūrimas, internetas ir aptarnavimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
IT sistemos analitiko paslaugos.
IT sistemos architekto / projektuotojo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 2 (II kategorija)
IT sistemos architekto / projektuotojo paslaugos.
IT sistemos programuotojo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 3 (III kategorija)
IT sistemos programuotojo paslaugos.
Projektų vadovo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 4 (IV kategorija)
Projektų vadovo paslaugos.
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 5 (V kategorija)
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiKaina nėra vienintelis sutarties sudarymo kriterijus, visi kriterijai nurodyti tik pirkimo dokumentuose
Verslo valdymo sistemos Microsoft Dynamics Navision 4.03 (arba lygiavertės) programuotojo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 6 (VI kategorija)
Verslo valdymo sistemos Microsoft Dynamics Navision 4.03 (arba lygiavertės) programuotojo paslaugos.
Verslo valdymo sistemų analitiko paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 7 (VII kategorija)
Verslo valdymo sistemų analitiko paslaugos.
Tinklo ugniasienių FortiGate priežiūros paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 8 (VIII kategorija)
Tinklo ugniasienių FortiGate priežiūros paslaugos.
Tinklo ugniasienių F5 priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 9 (IX kategorija)
Tinklo ugniasienių F5 priežiūros konsultavimo paslaugos.
Tinklo ugniasienių PaloAlto priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 10 (X kategorija)
Tinklo ugniasienių PaloAlto priežiūros konsultavimo paslaugos.
IBM QRadar SIEM priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 11 (XI kategorija)
IBM QRadar SIEM priežiūros konsultavimo paslaugos.
Duomenų perdavimo tinklo įrangos priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 12 (XII kategorija)
Duomenų perdavimo tinklo įrangos priežiūros konsultavimo paslaugos.
Virtualizacijos platformos priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 13 (XIII kategorija)
Virtualizacijos platformos priežiūros konsultavimo paslaugos.
Serverių operacinės sistemos „Windows“ tipo sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 14 (XIV kategorija)
Serverių operacinės sistemos „Windows“ tipo sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos.
Serverių operacinės sistemos „Linux“ tipo sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 15 (XV kategorija)
Serverių operacinės sistemos „Linux“ tipo sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos.
Duomenų bazių MSSql sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 16 (XVI kategorija)
Duomenų bazių MSSql sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos.
Duomenų bazių MySql sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 17 (XVII kategorija)
Duomenų bazių MySql sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos.
Atsarginio duomenų kopijavimo sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 18 (XVIII kategorija)
Atsarginio duomenų kopijavimo sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos.
Elektroninio pašto sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 19 (XIX kategorija)
Elektroninio pašto sistemų priežiūros konsultavimo paslaugos.
IT inžinieriaus paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 20 (XX kategorija)
IT inžinieriaus paslaugos.
Duomenų saugyklų aparatinės ir programinės įrangos priežiūros konsultavimo paslaugos
Pirkimo dalies Nr.: 21 (XXI kategorija)
Duomenų saugyklų aparatinės ir programinės įrangos priežiūros konsultavimo paslaugos.