Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben.
II.1.2)Fő CPV-kód79416000 Public relations szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási keretszerződés kommunikációs tevékenységek ellátására – 3 részben, az alábbi részajánlattételi lehetőségekkel:
1. rész PR és kreatív feladatok, médiavásárlás, közvélemény- és piackutatás
2. rész: Rendezvényszervezési feladatok ellátása
3. rész: Nyomdai feladatok, grafikai tervezés, DTP és egyéb produkciós feladatok ellátása.
VI. szakasz: Kiegészítő információk