Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Uitrukkleding 2023 - 2029
II.1.2)Main CPV code35113400 Protective and safety clothing
II.1.4)Short description:
Veiligheidsregio Noord-Holland Noord heeft de behoefte om uitrukkleding en jeugdbrandweerkleding aan te schaffen en is daarom voornemens om conform onderhavige Europese openbare aanbestedingsprocedure met één partij een raamovereenkomst te sluiten voor het afroep en naar behoefte leveren van deze kleding (inclusief het uitvoeren van reparaties aan deze kleding).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)35113400 Protective and safety clothing
II.2.4)Description of the procurement:
Zie aanbestedingsdocumenten.