Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:Hivatkozási szám: EKR000253022023
II.1.2)Fő CPV-kód09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
“Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata és a csatlakozó Intézmények részére általános felhasználási célú földgáz energia beszerzése 2023.01.01.-2023.10.01. időszakra - csoportos”
a KM01GE2223 „Általános felhasználási célú földgáz energia beszerzése - 2022/2023”
(rövid név: FÖLDGÁZ- 2022/2023) tárgyú Keretmegállapodáshoz kapcsolódóan földgáz beszerzés
Teljes ellátás alapú földgáz adásvételi szerződés keretében („Egyedi adásvételi szerződés”) az ajánlattételi felhívás 1. pontjában megjelölt AjánlatkérőK tekintetében a Közbeszerzési dokumentáció mellékletében felsorolt felhasználási helyek vonatkozásában, földgáz beszerzése céljából 2023. 01. 01. (06:00) - 2023. 10. 01. (06:00) CET időszakra vonatkozóan.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)09123000 Földgáz
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata, mint Ajánlatkérő a saját, valamint az I.1 pontban nevesített további Ajánlatkérők, mint intézmények (együttesen: Intézmények/Felhasználók) nevében is eljárva bonyolítja le a KM01GE2223 Keretmegállapodás vonatkozásában a Kbt. 105. § (2) bekezdés c) pontja szerinti verseny újranyitást.
Teljes ellátás alapú földgáz adásvételi szerződések („Egyedi adásvételi szerződés(ek)”) az ajánlattételi felhívás 1. pontjában felsorolt Ajánlatkérők (Intézmények) mint Szerződők tekintetében Közbeszerzési dokumentáció mellékletében felsorolt felhasználási helyek vonatkozásában, földgáz beszerzése céljából 2023. 01. 01. (06:00) - 2023. 10. 01. (06:00) CET időszakra vonatkozóan.
Szerződött mennyiség összesen: 6 732 655 (kWh)
Maximum szerződött mennyiség összesen: 8 752 452 (kWh)
Alulvételezés: a Minimum Szerződött Mennyiség 75 %-ától kevesebb földgáz átvétele a Felhasználó által.
Túlvételezés: a Maximum Szerződött Mennyiségnél több földgáz átvétele a Felhasználó által.
Átjárhatósági nyilatkozat (vö. Egyedi adásvételi szerződéstervezet 2. sz. melléklete): Amennyiben valamely Felhasználó a saját szerződésében meghatározott időszakon belül a Szerződött Földgázmennyiségtől a megengedett eltérésen túli eltéréssel, úgy mentesül a szerződésszegés jogkövetkezményei alól, ha a Felhasználók együttes vételezése a Felhasználók egyes szerződéseiben rögzített az Átjárhatósági nyilatkozat 4. pontjában a Felhasználókra összesített Maximum Szerződött mennyiség, valamint a Felhasználókra összesített Minimum Szerződött Mennyiség 75 %-a határain belül marad.
Részletesen az Egyedi adásvételi szerződéstervezetben.