II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do przenośników taśmowych SIGMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 292-11-03)
Reference number: 701800123
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Zamówienie obejmuje dostawę części zamiennych do przenośników taśmowych SIGMA dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 292-11-03).
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Bęben napędowy pdt-17.01.02.01 podajnik taśmowy SIGMA-800
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
II.2.4)Description of the procurement:
Bęben napędowy pdt-17.01.02.01 podajnik taśmowy SIGMA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Segment trasy III PTB-41.03.00/M podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 2
Segment trasy III PTB-41.03.00/M podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zwrotnia KPL PTB-41.02.00.00/B podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 3
Zwrotnia KPL PTB-41.02.00.00/B podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Łącznik KPL PDT-17.09.00 podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 4
Łącznik KPL PDT-17.09.00 podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Zwrotnia PDT-17.02.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800
Lot No: 5
Zwrotnia PDT-17.02.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Segment wysypowy PDT-17.03.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800
Lot No: 6
Segment wysypowy PDT-17.03.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Łącznik PDT-17.09.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800
Lot No: 7
Łącznik PDT-17.09.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Sworzeń Q 20X86 PDT-17.13.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800
Lot No: 8
Sworzeń Q 20X86 PDT-17.13.00.00 podajnik taśmowy SIGMA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wózek nośny 2,5T WN-47.00.00.00-2 podajnik taśmowy SIGMA-800
Lot No: 9
Wózek nośny 2,5T WN-47.00.00.00-2 podajnik taśmowy SIGMA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Segment trasy I PDT-17.04.00.00/C podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 10
Segment trasy I PDT-17.04.00.00/C podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Wózek nośny WN-25 WN-119.00.00.00 podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 11
Wózek nośny WN-25 WN-119.00.00.00 podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Napęd wysypowy PTB-41.01.00.00/B podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 12
Napęd wysypowy PTB-41.01.00.00/B podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Napęd 15KW KPL PDT-17.01.00.00/C podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 13
Napęd 15KW KPL PDT-17.01.00.00/C podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Napęd 2X15KW GLIMAG KPL PDT-17.01.00.00-1L1P15G podajnik taśmowy BOA-800
Lot No: 14
Napęd 2X15KW GLIMAG KPL PDT-17.01.00.00-1L1P15G podajnik taśmowy BOA-800 wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.
Pozostałe części zamienne do przenośników taśmowych SIGMA
Lot No: 15
Pozostałe części zamienne do przenośników taśmowych SIGMA wg asortymentu określonego w załączniku nr 2 do SIWZ.