Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Szociális védelmi statisztikák támogatása.
Hivatkozási szám: ESTAT/F/2017/003.
II.1.2)Fő CPV-kód79330000 Statisztikai szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 450 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79330000 Statisztikai szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: