Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Europese Aanbesteding levering van merkonafhankelijk tankpassen en aanverwante dienstverlening
Reference number: HSCDOC-1368817716-2712
II.1.2)Main CPV code09100000 Fuels
II.1.4)Short description:
2.1.3. Beschrijving gewenste situatie
Gezien de aard van de dienstverlening van Opdrachtgever is het van cruciaal belang dat medewerkers van Opdrachtgever te allen tijde en
overal kunnen tanken. Dit betekent dat medewerkers van Opdrachtgever middels de aan te besteden tankpassen 7 dagen perweek, 24 uur
per dag, op krediet kunnen tanken. Daarnaast is het van belang dat de tankpassen een landelijke dekking hebben, waardoor het mogelijk is
om bij elk willekeurig tankstation in Nederland te tanken.
Het betreft zowel voertuig gebonden- als niet-voertuig gebonden tankpassen. Daarnaast dient het mogelijk te zijn om verschillende merken
en type brandstof te kunnen tanken middels één tankpas.
Onder aanverwante dienstverlening wordt o.a. verstaan:
o Het aanbieden van een online webapplicatie die het totale proces van uitgifte van de passen t/m het monitoren van
(verbruiks)gegevens vergemakkelijkt;
o (Overzichtelijk) Factureren van tankbeurten;
o Opstellen van managementrapportages;
o etc
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)30163100 Agency fuel cards
II.2.4)Description of the procurement:
Aanbestedende dienst verwijst naar het aanbestedingsdocument (Programma van Eisen), inclusief bijlagen.