Építési beruházás - 166106-2018
Magyarország-Budapest: Autópálya építése
2018/S 075-166106
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Váll.szerz. az M4 Abony(Kelet)–Törökszentmiklós(Nyugat)közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő)megval új Tisza-híd megép-vel” kivit.munkáinak elvég.szüks.kivit.tervek elk.és eng megszerzésével együtt
Hivatkozási szám: PST kód: A004.05.73
II.1.2)Fő CPV-kód
45233110 Autópálya építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
Vállalkozási szerződés az M4 Abony (Kelet)–Törökszentmiklós (Nyugat) közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő) megvalósítása új Tisza-híd megépítésével” kivitelezési munkáinak elvégzésére, a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt (PST kód: A004.05.73).
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: igen
Ajánlatok valamennyi részre
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
Vállalkozási szerz. M4 I. építési szakasz (90+859 -109+460km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzésére,a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt (PST kód: A004.05.73)
Rész száma: 1
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45233126 Többszintű útkereszteződés építése
45221100 Hídépítés
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Vállalkozási szerződés az M4 Abony (Kelet)–Törökszentmiklós (Nyugat) közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő) megvalósítása új Tisza-híd megépítésével” I. építési szakasz (90+859 - 109+460 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzésére, a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt (PST kód: A004.05.73).
Nyertes ajánlattevő feladata:
M4 2X2 sávos gyorsforgalmi út kivitelezése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése 90+859 – 109+460 km sz. szakaszon (18,601 km).
A kivitelezés keretében 3 különszintű csomópont (Abony (Kelet) különszintű csomópont, 32. sz. főúti különszintű csomópont, és a 3225. j. út különszintű csomópontja, valamint 18 főbb műtárgy kerül megépítésre, melyek közül kiemelendő a Zagyva-híd (legnagyobb szabad nyílás: 80,83 m, szerkezeti hossz: 168 m), továbbá a Millér-híd (legnagyobb szabad nyílás: 43,60 m, szerkezeti hossz: 110 m).
A feladatok részletes ismertetését a közbeszerzési dokumentáció II. Része tartalmazza.
Ajánlatkérő a felhívás III.1.3. M/2. pontjában foglaltak kapcsán rögzíti, hogy.
— Projektvezető alatt olyan szakembert kell érteni, aki az adott kivitelezési projektet szakmailag irányítja,koordinálja a Vállalkozó,a szakági építésvezetők vagy műszaki vezetők munkáját,kapcsolatot tartja a Megrendelővel,konzorciumtagként történő teljesítés esetén a konzorciumvezetővel,
— Építésvezető alatt olyan szakembert kell érteni, aki az adott kivitelezési projektet a munkaterületen irányítja.
Ajánlatkérő a felhívás III.1.3. M/3.1. pontban a géplánc alatt Ajánlatkérő a következőket érti:1 db finisher, 2dbtömörítő henger,1dbemulziószóró jármű).
Ajánlatkérő a felhívás III.1.3. M/3.2. pontban a géplánc alatt a következőket érti:1 finisher,2 db tömörítő henger,1 locsoló kocsi).
Vállalkozási szerz. M4 II. építési szakasz (109+460–118+000km sz) kivitelezési munkáinak elvégzésére,a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt (PST kód:A004.05.73)
Rész száma: 2
Vállalkozási szerződés az M4 Abony (Kelet)–Törökszentmiklós (Nyugat) közötti szakasz (Szolnok északi elkerülő) megvalósítása új Tisza-híd megépítésével” II. építési szakasz (109+460–118+000 km sz.) kivitelezési munkáinak elvégzésére, a szükséges kiviteli tervek elkészítésével és engedélyek megszerzésével együtt (PST kód: A004.05.73).
M4 2X2 sávos gyorsforgalmi út kivitelezése és a szükséges kiviteli tervek elkészítése 109+460–118+000 km sz. szakaszon (8,54 km).
A kivitelezés keretében a Törökszentmiklós (Nyugat) különszintű csomópont, valamint 9 főbb műtárgy kerül megépítésre, melyek közül kiemelendő a Tisza - híd (legnagyobb szabad nyílás: 144,80 m, szerkezeti hossz: 756 m), és a Tisza ártér feletti - híd (legnagyobb szabad nyílás: 46,60 m, szerkezeti hossz: 416 m).
Ajánlatkérő a felhívás III.1.3. M/3.1. pontban a géplánc alatt Ajánlatkérő a következőket érti: 1 db finisher, 2 db tömörítő henger, 1 db emulziószóró jármű).