Supplies - 166487-2019
Poland-Katowice: Occupational clothing, special workwear and accessories
2019/S 070-166487
Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa odzieży roboczej, ocieplanej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802009
II.1.2)Main CPV code
18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży roboczej i ocieplanej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 10 zadań.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Skarpety przemysłowe długie
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Opis przedmiotu zamówienia zawarto w załączniku nr 1 Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Bielizna, w tym: spodenki; spodenki długie, koszulka bawełniana z krótkim rękawem
Lot No: 2
Bielizna trudnopalna, w tym: spodenki długie, spodenki długie
Lot No: 3
Koszula flanelowa
Lot No: 4
Bluza ze spodniami wzmocnionymi, w tym: bluza, spodnie wzmocnione
Lot No: 5
Ubranie dla osób dozoru, w tym: bluza dla osób dozoru, spodnie dla osób dozoru
Lot No: 6
Odzież ocieplana, w tym: bluza ocieplana, spodnie ocieplane, bezrękawnik
Lot No: 7
Onuce flanelowe
Lot No: 8
Kominiarka
Lot No: 9
Czapka ocieplana uszanka
Lot No: 10