II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΠΡΑΣΙΝΟΥ ΣΗΜΕΙΟΥ ΔΗΜΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
II.1.2)Main CPV code42914000 Recycling equipment
II.1.4)Short description:
Το αντικείμενο του διαγωνισμού περιλαμβάνει την προμήθεια, μεταφορά και εγκατάσταση/τοποθέτηση στους χώρους των Πράσινων Σημείων, διενέργεια δοκιμών, εκπαίδευση στη χρήση / λειτουργία του εξοπλισμού (όπου απαιτείται) και παράδοση σε κατάσταση άριστης και απροβλημάτιστης λειτουργίας του εξοπλισμού, με ευθύνη, μέριμνα και δαπάνη του προμηθευτή.
ΤΜΗΜΑ 1: ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ CONTAINERS ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΥΛΙΚΩΝ
ΤΜΗΜΑ 2: ΚΑΔΟΙ, ΚΛΩΒΟΙ, ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ 3: ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ – ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΤΜΗΜΑ 4: ΗΛΕΚΤΡΟΑΝΥΨΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟ
ΤΜΗΜΑ 5: ΕΛΑΣΤΙΧΟΦΟΡΟΣ ΦΟΡΤΩΤΗΣ
ΤΜΗΜΑ 6: ΦΟΡΗΤΟΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΩΝ
ΤΜΗΜΑ 7: ΛΟΙΠΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 229 200.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ΜΕΤΑΛΛΙΚΑ CONTAINERS ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ ΥΛΙΚΩΝ
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42914000 Recycling equipment
II.2.4)Description of the procurement:
Περιλαμβάνει:
I. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) 24M3-ΚΑΛΥΜΜΑ ΜΕ ΤΕΝΤΑ
IΙ. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) 24M3-ΚΑΛΥΜΜΑ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΟ ΚΑΠΑΚΙ
IIΙ. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) ΧΑΜΗΛΟΥ ΥΨΟΥΣ 12M3
ΙV. ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΟΚΙΒΩΤΙΑ (CONTAINER) 24m3 ΜΕ ΣΥΜΠΙΕΣΗ
ΚΑΔΟΙ, ΚΛΩΒΟΙ, ΔΕΞΑΜΕΝΕΣ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗΣ
Lot No: 2
I. ΜΕΤΑΛΛΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ ΤΥΠΟΥ ΚΑΜΠΑΝΑΣ 3M3
IΙ. ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΠΑΛΕΤΟΚΙΒΩΤΙΑ 650lt
ΙIΙ. ΔΙΤΡΟΧΟΙ ΠΛΑΣΤΙΚΟΙ ΚΑΔΟΙ 120 LT ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΧΡΗΣΕΩΝ
IV. ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΔΕΞΑΜΕΝΗ ΤΥΠΟΥ IBC 1Μ3
ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ – ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
Lot No: 3
Ι. ΓΕΦΥΡΟΠΛΑΣΤΙΓΓΑ ΜΕ ΜΕΤΑΛΛΙΚΗ ΓΕΦΥΡΑ
II. ΖΥΓΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ
ΗΛΕΚΤΡΟΑΝΥΨΟΥΜΕΝΟ ΠΕΡΟΝΟΦΟΡΟ
Lot No: 4
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice is not the only award criterion and all criteria are stated only in the procurement documents
ΦΟΡΗΤΟΣ ΤΕΜΑΧΙΣΤΗΣ ΠΡΑΣΙΝΩΝ
Lot No: 6
I. ΣΗΜΑΝΣΗ - ΠΙΝΑΚΙΔΕΣ
IΙ. ΣΥΡΜΑΤΙΝΑ ΚΑΛΑΘΙΑ