Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kikötők megvalósításához szükséges új parti létesítményekre irányuló beruházás engedélyes és kiviteli terveinek elkészítése, valamint ezek kivitelezési munkáinak elvégzése.
II.1.2)Fő CPV-kód45241000 Kikötőépítés
II.1.4)Rövid meghatározás:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró-, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez kapcsolódó egyes kikötők megvalósításához szükséges új parti létesítményekre irányuló beruházás engedélyes és kiviteli terveinek elkészítése, valamint ezek kivitelezési munkáinak elvégzése – vállalkozási szerződés.
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)71245000 Jóváhagyási és kiviteli tervek, specifikációk
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A FINA 2017. évi Úszó-, Vízilabda-, Műugró-, Műúszó és Nyíltvízi Világbajnokság megrendezéséhez kapcsolódó egyes kikötők megvalósításához szükséges új parti létesítményekre irányuló beruházás engedélyes és kiviteli terveinek elkészítése, valamint ezek kivitelezési munkáinak elvégzése a Közbeszerzési Dokumentumokban foglaltak szerint.
Nyertes ajánlattevő főbb feladatai:
— tervezési, engedélyeztetési feladatok ellátása; ezen belül Engedélyes/Kiviteli terv készítése; valamint az új parti létesítmények terveihez kapcsolódó összes szükséges engedély megszerzése,
— kivitelezési feladatok (Építési Munkák), ezen belül az Ajánlatkérő által jóváhagyott kiviteli szintű tervdokumentáció alapján a kivitelezési folyamat összes szükséges szerződéses követelményeit kielégítve kivitelezi az egyes kikötőkhöz kapcsolódó új parti létesítményeket az Ajánlatkérő által meghatározott Ütemtervben rögzített határidőre, valamint Az összes szükséges – a használatbavételi engedélyen kívüli – egyéb szükséges engedély megszerzése.