II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy asortymentowej 292-2)
Reference number: 701701245/01
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2014 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.. Przedmiotem zamówienia jest dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych. Przedmiot zamówienia podzielono na 30 zadań - zgodnie z załącznikiem B do niniejszego ogłoszenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno -użytkowe określono w SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
ZGRZEBŁO KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ18X64-888 / H-65 / L-944 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO B-1000
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)42419800 Parts of conveyors
II.2.4)Description of the procurement:
ZGRZEBŁO KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ18X64-888 / H-65 / L-944 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO B-1000 szacunkowa ilość 380 sztuk.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
— ZGRZEBŁO KUTE / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-425 / H-65 / L-1026 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO B-1200.
Lot No: 2
ZGRZEBŁO KUTE / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-425 / H-65 / L-1026 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO B-1200. Szacunkowa ilość 75 sztuk Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE ODLEWANE LUB KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-350 / H-114 / L-1028 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-1100 E260
Lot No: 3
ZGRZEBŁO KOMPLETNE ODLEWANE LUB KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-350 / H-114 / L-1028 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-1100 E260.. Szacunkowa ilość 120 kompletów.Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M27X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-350 / L-1026 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-1100 E260
Lot No: 4
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M27X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-350 / L-1026 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-1100 E260.. Szacunkowa ilość 300 kompletów Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-110 / L-799 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO HALBACH BRAUN 4HB E260
Lot No: 5
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-110 / L-799 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO HALBACH BRAUN 4HB E260.. Szacunkowa ilość 200 kompletów.
Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-140 / H-110 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PPZ-850/1X65/200 E265
Lot No: 6
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-140 / H-110 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PPZ-850/1X65/200 E265.. Szacunkowa ilość 350 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-772 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PSZ-850 E265
Lot No: 7
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-772 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PSZ-850 E265 Szacunkowa ilość 300 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PSZ-850 E255
Lot No: 8
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PSZ-850 E255 Szacunkowa ilość 200 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA GIĘTA GWINTOWANA KPL Z NAKRĘTKAMI M20 / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180
Lot No: 9
OBEJMA ZGRZEBŁA GIĘTA GWINTOWANA KPL Z NAKRĘTKAMI M20 / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180. Szacunkowa ilość 200 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO WALCOWANE / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / H-65 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-742 E190
Lot No: 10
ZGRZEBŁO WALCOWANE / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / H-65 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-742 E190.Szacunkowa ilość 200 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA / NA ŁAŃCUCH 2XQ38X137-190 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330
Lot No: 11
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA / NA ŁAŃCUCH 2XQ38X137-190 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330. .Szacunkowa ilość 200 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ38X137-190 / H-125 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330
Lot No: 12
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ38X137-190 / H-125 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330 .Szacunkowa ilość 380 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA / NA ŁAŃCUCH 2XQ42X146-200 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330
Lot No: 13
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA / NA ŁAŃCUCH 2XQ42X146-200 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330 .Szacunkowa ilość 380 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ42X146-200 / H-126 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330
Lot No: 14
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ42X146-200 / H-126 / L-1004 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-1100 E330 .Szacunkowa ilość 250 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / L-690 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-750 E260
Lot No: 15
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / L-690 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-750 E260 .Szacunkowa ilość 600 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260
Lot No: 16
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260 .Szacunkowa ilość 750 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-140 / H-113 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260
Lot No: 17
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-140 / H-113 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260.Szacunkowa ilość 450 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-776 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260
Lot No: 18
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-776 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260..Szacunkowa ilość1200 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260
Lot No: 19
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260..Szacunkowa ilość900 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E295
Lot No: 20
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E295..Szacunkowa ilość 600 kompletów. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180
Lot No: 21
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180..Szacunkowa ilość 400 sztuk. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZAMEK BOCZNY KUTY RAMIONA BEZ ZUKOSOWANIA KPL ZE ŚRUBAMI M20X80 I NAKRĘTKAMI M20 / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180
Lot No: 22
ZAMEK BOCZNY KUTY RAMIONA BEZ ZUKOSOWANIA KPL ZE ŚRUBAMI M20X80 I NAKRĘTKAMI M20 / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180 ..Szacunkowa ilość 9 000 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZAMEK BOCZNY KUTY RAMIONA ZUKOSOWANE KPL ZE ŚRUBAMI M20X80 I NAKRĘTKAMI M20 / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180
Lot No: 23
ZAMEK BOCZNY KUTY RAMIONA ZUKOSOWANE KPL ZE ŚRUBAMI M20X80 I NAKRĘTKAMI M20 / NA ŁAŃCUCH 3XQ18X64-300 / L-544 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO PZS SAMSON-67B-720 E180. .Szacunkowa ilość 3 000 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ26X92-375 / H-95 / L-1012 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GLINIK-1024 E294
Lot No: 24
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ26X92-375 / H-95 / L-1012 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GLINIK-1024 E294. .Szacunkowa ilość 185 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-375 / H-105 / L-1012 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GLINIK-1024 E260
Lot No: 25
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-375 / H-105 / L-1012 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GLINIK-1024 E260. .Szacunkowa ilość 200 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-686 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PSZ-750 E265
Lot No: 26
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH 2XQ34X126-150 / H-113 / L-686 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO NOWOMAG PSZ-750 E265. .Szacunkowa ilość 250 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH PŁASKI 2XQ38X137-200 / H-114/ L-788 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GLINIK-298/800/1750 E298
Lot No: 27
ZGRZEBŁO KOMPLETNE KUTE / NA ŁAŃCUCH PŁASKI 2XQ38X137-200 / H-114/ L-788 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GLINIK-298/800/1750 E298. .Szacunkowa ilość 530 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
ZGRZEBŁO KOMPLETNE ODLEWANE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-350 / H-110 / L-1026 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-1100 E260
Lot No: 28
ZGRZEBŁO KOMPLETNE ODLEWANE / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-350 / H-110 / L-1026 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-1100 E260. .Szacunkowa ilość 100 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M27X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-140 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-850 E260
Lot No: 29
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M27X2 / NA ŁAŃCUCH 2XQ30X108-140 / L-778 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO GROT-850 E260 .Szacunkowa ilość 250 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH PŁASKI 2XQ38X126-190 / L-776 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260
Lot No: 30
OBEJMA ZGRZEBŁA KUTA KPL Z NAKRĘTKAMI M30X2 / NA ŁAŃCUCH PŁASKI 2XQ38X126-190 / L-776 / DO PRZENOŚNIKA ZGRZEBŁOWEGO RYBNIK-850 E260.Szacunkowa ilość 150 kompletów.. Szczegółowe wymagania określono w załączniku nr 1 do SIWZ.