Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa i montaż taśmy przenośnikowej gumowej trudnopalnej do jazdy ludzi i transportu urobku w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Murcki – Staszic
Numer referencyjny: 621800251
II.1.2)Główny kod CPV34312600 Gumowe przenośniki pasowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 t.j.), zwanej dalej uPzp lub ustawą.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż taśmy przenośnikowej gumowej trudnopalnej do jazdy ludzi i transportu urobku w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400 dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK Murcki-Staszic.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa i montaż taśmy przenośnikowej gumowej trudnopalnej do jazdy ludzi i transportu urobku w przenośniku taśmowym typu PIOMA 1400 w ilości 2400 m dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział KWK „Murcki – Staszic” zgodnie z zakresem określonym w Załączniku nr 1 do SIWZ.
Przedmiot zamówienia uwzględnia:
a) dostawę nowej taśmy przenośnikowej
a) wyciągnięcie (demontaż) starej taśmy linkowej z trasy przenośnika.
b) wciągnięcie nowej taśmy w trasę przenośnika.
c) wykonanie połączeń odcinków taśmy.
d) przedstawienie sprawozdania z badań połączenia oraz badań laboratoryjnych parametrów taśmy.
e) uruchomienie przedmiotu zamówienia w przenośniku