We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 168732-2022
Submission deadline has been amended by:  207712-2022
Bulgaria-Burgas: Electricity
2022/S 065-168732
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
„Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (средно/ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Община Бургас и нейни поделения по обособени позиции.
Reference number: 93-ОП22-29
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
„Доставка на нетни количества активна електрическа енергия (средно/ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група за нуждите на Община Бургас и нейни поделения по обособени позиции. ОП 1: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия –средно и ниско напрежение), за сгради, собственост на  Община Бургас и нейни поделения ОП „Общински имоти“, ОП „Транспорт“, ОП „Туризъм“, ОП „Летен театър, фестивали и концерти“, ОП „Чистота еко“, ОП „Обреден комплекс“, социални домове, жилища и детски ясли“; ОП 2: Доставка на нетни количества активна електрическа енергия –средно и ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група, за улично осветление, собственост на  Община Бургас“
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 6 695 600.00 BGN
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Доставка на нетни количества активна електрическа енергия –средно и ниско напрежение), за сгради, собственост на Община Бургас и нейни поделения ОП „Общински имоти“, ОП „Транспорт“, ОП „Туризъм“, ОП „Летен театър, фестивали и концерти“, ОП „Чистота еко“, ОП „Обреден комплекс“, социални домове, жилища и детски ясли“;
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Доставка на нетни количества активна електрическа енергия –средно и ниско напрежение), за сгради, собственост на  Община Бургас и нейни поделения ОП „Общински имоти“, ОП „Транспорт“, ОП „Туризъм“, ОП „Летен театър, фестивали и концерти“, ОП „Чистота еко“, ОП „Обреден комплекс“, социални домове, жилища и детски ясли“
Доставката на нетно количество електрическа енергия и координиране на балансиращата група се извършва в обекти, описани в Приложение № 2.1 за обособена позиция 1. Обем: 8 121 MWh електрическа енергия за обособена позиция 1.
Доставка на нетни количества активна електрическа енергия –средно и ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група, за улично осветление, собственост на Община Бургас“
Lot No: 2
Доставка на нетни количества активна електрическа енергия –средно и ниско напрежение) и избор на координатор на балансираща група, за улично осветление, собственост на Община Бургас“. Доставката на нетно количество електрическа енергия и координиране на балансиращата група се извършва в обекти, описани съответно в Приложение № 2.2 за обособена позиция 2. Обем: 6 803 MWh електрическа енергия за обособена позиция 2.