Contract award notice – utilities
Results of the procurement procedure
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku (nr grupy 295-1).
Reference number: 701802081/01
II.1.2)Main CPV code43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zmówienia jest dostawa stojaków indywidualnych hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.2.4)Description of the procurement:
Stojak hydrauliczny długości 3 000-4 000 mm z centralnym zasilaniem - 149 szt.
Stojak hydrauliczny długości 360-500 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem - 7 szt.
Stojak hydrauliczny długości 400-580 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem - 26 szt.
Stojak hydrauliczny długości 560-900 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem - 52 szt.
Stojak hydrauliczny długości 630-1 030 mm 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem - 111 szt.
Stojak hydrauliczny długości 710-1 160 MM 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem - 72 szt.
Stojak hydrauliczny długości 800-1 310 MM 400 KN 30MPA niski z centralnym zasilaniem - 68 szt.
Stojak hydrauliczny długości 1 000-1 650 MM 400 KN 30 MPA niski z centralnym zasilaniem - 166 szt.
Stojak hydrauliczny długości 1 250-2 080 MM 400 KN 30 MPA nis z centralnym zasilaniem - 664 szt.
Stojak hydrauliczny długości 1 500-2 500 MM 400 KN 30 MPA średni z centralnym zasilaniem - 426 szt.
Stojak hydrauliczny długości 1 950-2 750 MM 400 KN 30 MPA wysoki z centralnym zasilaniem - 96 szt.
Stojak hydrauliczny długości 2 200-3 000 MM 400 KN 30 MPA wysoki z centralnym zasilaniem - 562 szt.
Stojak hydrauliczny długości 1 606-2 497 MM 400 KN 35 MPA szybkoupustowy z centralnym zasilaniemindywidualny - 42 szt.
Stojak hydrauliczny długości 7 00-1 000 MM 200/400 KN 63 MPA z pompą wewnętrzną indywidualny - 2 szt.
Stojak hydrauliczny długości 1 250-1 750 MM 200/400 KN 63 MPA z pompą wewnętrzną indywidualny - 4 szt.