Services - 169105-2019
Magyarország-Paks: Vásár- és kiállításszervezési szolgáltatások
2019/S 071-169105
Szociális és egyéb meghatározott szolgáltatások – Közszolgáltatások
Tájékoztató az eljárás eredményéről
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Mobil interaktív jármű 2019-2020.
Hivatkozási szám: EKR000212812018
II.1.2)Fő CPV-kód
79956000 Vásár- és kiállításszervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A nyertes ajánlattevőként szerződő fél feladata, hogy a tulajdonában lévő, vagy általa bérelt mobil interaktív járművel közönségtájékoztatási tevékenységet szervezzen és valósítson meg a 2019. márciustól 2020. szeptemberig tartó időszakban Komárom-Esztergom, Fejér, Pest, Somogy és Baranya megye 5 000 főnél nagyobb lélekszámú településein, valamint 2019 és 2020 nyarán az Ajánlatkérő által megadott 7–10 nyári fesztiválon, illetve 2019 őszén a Csabai Kolbászfesztiválon (tervezetten 122 településen és összesen minimum 14 fesztiválhelyszínen.
A nyertes ajánlattevő által elvégzendő feladatok részletes leírását és a jármű részletes útvonaltervét a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A nyertes ajánlattevőként szerződő fél feladata, hogy a tulajdonában lévő, vagy általa bérelt mobil interaktív járművel közönségtájékoztatási tevékenységet szervezzen és valósítson meg a 2019. márciustól 2020. szeptemberig tartó időszakban Komárom-Esztergom, Fejér, Pest, Somogy és Baranya megye 5 000 főnél nagyobb lélekszámú településein, valamint 2019 és 2020 nyarán az Ajánlatkérő által megadott 7–10 nyári fesztiválon, illetve 2019 őszén a Csabai Kolbászfesztiválon (tervezetten 122 településen és összesen minimum 14 fesztiválhelyszínen), a megadott részletes útvonalterv szerint, összesen az alábbi mennyiségben:
— az útvonaltervnek megfelelő közönségtájékoztatási tevékenység a településeken:
— 2019: 115 napnyi közönségtájékoztatási tevékenység (+4 nap a Csabai Kolbászfesztiválon). Ez mindösszesen 119 nap,
— 2020: 113 napnyi közönségtájékoztatási tevékenység,
— az útvonalterven felüli közönségtájékoztatási tevékenység végzése (a mobil interaktív járműnek az útvonalterven felüli, vagy rendkívüli helyszínre látogatásának, illetve speciális rendezvények helyszínére látogatásának teljes körű szervezése és lebonyolítása), ezen opciós napok száma:
— 2019-ben összesen: + 6 nap,
— 2020-ban összesen: + 6 nap,
— a nyári fesztiválokon való közönségtájékoztatási tevékenység évente 40 nap 2019-ben és 2020-ban is egyaránt,
— a nyári fesztiválokon való közönségtájékoztatási tevékenység esetében a tervezett 40–40 napon felül (opció):
— 2019-ben összesen: + 2 nap,
— 2020-ban összesen: + 2 nap.
A nyertes ajánlattevő által elvégzendő feladatok részletes leírását, a jármű részletes útvonaltervét, valamint az Ajánlatkérő arculati kézikönyvét és szerkeszthető logóit a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.