Rechtsgrundlage:
Verordnung (EU, Euratom) Nr. 2018/1046
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Betreuung der Überwachungszentrale und der technischen Anlagen im 24 Stunden Schichtbetrieb des JRC Karlsruhe
Referenznummer der Bekanntmachung: JRC/KRU/2019/RP/1241
II.1.2)CPV-Code Hauptteil71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Betreuung der Überwachungszentrale und der technischen Anlagen des JRC Karlsruhe im 24 Stunden-Schichtbetrieb des JRC Karlsruhe.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)71700000 Kontroll- und Überwachungsleistungen
71350000 Wissenschaftliche und technische Dienstleistungen im Ingenieurwesen
71631300 Technische Gebäudeüberwachung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Betreuung der Überwachungszentrale und der technischen Anlagen im 24 Stunden Schichtbetrieb des JRC Karlsruhe.
Õiguslik alus:
Määrus (EL, Euratom) nr 2018/1046
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Järelevalvesüsteemi ja tehniliste seadmete seire (24-tunnine vahetustega töö) Teadusuuringute Ühiskeskuse Karlsruhe tegevuskohas
Viitenumber: JRC/KRU/2019/RP/1241
II.1.2)CPV põhikood71700000 Seire- ja kontrollimisteenused
II.1.4)Lühikirjeldus:
Teadusuuringute Ühiskeskuse Karlsruhe tegevuskoha järelevalvesüsteemi ja tehniliste seadmete seire (24-tunnine vahetustega töö) Teadusuuringute Ühiskeskuse Karlsruhe tegevuskohas.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärkMaksumus käibemaksuta: 10 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)71700000 Seire- ja kontrollimisteenused
71350000 Insenerialadega seotud teadus- ja tehnilised teenused
71631300 Ehitusinspektsiooni tehnilised teenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Järelevalvesüsteemi ja tehniliste seadmete seire (24-tunnine vahetustega töö) Teadusuuringute Ühiskeskuse Karlsruhe tegevuskohas.