II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Sukcesywne dostawy asortymentu medycznego jednorazowego i wielorazowego do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Reference number: D25C/251/N/5-14rj/21
II.1.2)Main CPV code33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.1.4)Short description:
1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy asortymentu medycznego jednorazowego i wielorazowego do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o. w 27 zadaniach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33190000 Miscellaneous medical devices and products
II.2.4)Description of the procurement:
Sukcesywne dostawy wyrobów do maceratora do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, asortyment i szacunkowe ilości podano w załączniku nr 2 do SWZ.
Sukcesywne dostawy drobnego sprzętu medycznego do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
II.2.1)Title:
Wkłady workowe oraz pojemniki wielorazowe na wkłady workowe do ssaków, proszek żelujący
Lot No: 4
Sukcesywne dostawy wkładów workowych oraz pojemników wielorazowych na wkłady workowe do ssaków, proszku żelującego do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Paski testowe do pomiaru poziomu glukozy we krwi wraz z kompatybilnymi z nimi glukometrami
Lot No: 5
Sukcesywne dostawy pasków testowych do pomiaru poziomu glukozy we krwi wraz z kompatybilnymi z nimi glukometrami do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Strzygarki chirurgiczne z ładowarkami wraz z jednorazowymi ostrzami
Lot No: 6
Sukcesywne dostawy strzygarek chirurgicznych z ładowarkami wraz z jednorazowymi ostrzami do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
II.2.2)Additional CPV code(s)33922000 Cadaver transport bags
Sukcesywne dostawy worków na zwłoki do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Szczoteczka do rurek tracheostomijnych
Lot No: 8
Sukcesywne dostawy szczoteczek do rurek tracheostomijnych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy wzierników usznych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy okularków do fototerapii do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Złączki oddechowe do kapnometru
Lot No: 11
Sukcesywne dostawy złączek oddechowych do kapnometru do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Jednorazowe maski do resuscytatorów
Lot No: 12
Sukcesywne dostawy jednorazowych masek do resuscytatorów do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Spray nawilżający przy intubacji
Lot No: 13
Sukcesywne dostawy sprayów nawilżających przy intubacji do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy sztyftów do tonometru do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Zestawy do higieny jamy ustnej
Lot No: 15
Sukcesywne dostawy zestawów do higieny jamy ustnej do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Jednorazowe wyroby z folii
Lot No: 16
Sukcesywne dostawy jednorazowych wyrobów z folii do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Prześcieradła podfoliowane, zestawy pościeli dla pacjentów nadzoru poznieczuleniowego
Lot No: 17
Sukcesywne dostawy prześcieradeł podfoliowanych, zestawów pościeli dla pacjentów nadzoru poznieczuleniowego do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy szyn Zimmera do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Jednorazowe bezlateksowe osłonki do zabiegów brachyterapii
Lot No: 19
Sukcesywne dostawy jednorazowych bezlateksowych osłonek do zabiegów brachyterapii do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Aparaty do ćwiczeń oddechowych
Lot No: 20
Sukcesywne dostawy aparatów do ćwiczeń oddechowych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy akcesoriów do ssaków do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Szczotki do czyszczenia narzędzi chirurgicznych
Lot No: 22
Sukcesywne dostawy szczotek do czyszczenia narzędzi chirurgicznych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy past ściernych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy półmasek filtrujących FFP2 do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Sukcesywne dostawy półmasek filtrujących FFP3 do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Kombinezony ochronne jednorazowe
Lot No: 26
II.2.2)Additional CPV code(s)35113400 Protective and safety clothing
Sukcesywne dostawy kombinezonów ochronnych jednorazowych do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.
Osłona na buty – wysoka zwykła
Lot No: 27
II.2.2)Additional CPV code(s)35113410 Garments for biological or chemical protection
Sukcesywne dostawy osłon na buty – wysoka zwykła do Szpitali Pomorskich Sp. z o.o.