Szolgáltatások - 177247-2018
Magyarország-Budapest: Építészeti tervezési szolgáltatások
2018/S 079-177247
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Szolgáltatásmegrendelés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Kemény Ferenc Sportlétesítmény-fejlesztési Program keretében megvalósuló Budapesti Atlétikai Stadion teljes körű tervezése
II.1.2)Fő CPV-kód
71220000 Építészeti tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kemény Ferenc Sportlétesítmény-fejlesztési Program keretében megvalósuló Budapesti Atlétikai Stadion teljes körű tervezése.
Szolgáltatásmegrendelés.
CPV Kód:
71220000-6 Építészeti tervezési szolgáltatások
71240000-2 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
71320000-7 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71321000-4 Épületek gépészeti és villamos szerelvényeivel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71323100-9 Villamosenergia-rendszerekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71321000 Épületek gépészeti és villamos szerelvényeivel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
71323100 Villamosenergia-rendszerekkel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A Budapest Atlétikai Stadion előkészítése és megvalósítása a 1839/2016 (XII. 23.) Kormányhatározat, valamint a 2016/2017. (XII. 22.) Korm. határozat alapján történik, a Kemény Ferenc Sportlétesítmény-fejlesztési Program keretében.
Budapest IX. kerület Kvassay zsilip melletti 38086/78 helyrajzi számú telken, a VITUKI volt telephelyén létesítendő Budapesti Atlétikai Stadion megvalósítása érdekében ellátandó tervezési feladatok:
I. Tervezési előkészítő feladatok, előzetes vizsgálatok, szakvélemények
II. Bontással kapcsoltas feladatok
III. Tervezési feladatok
1. energetikai alapkoncepció készítése,
2. közlekedési tanulmányterv készítése,
3. vonatkozó szabályozási tervek módosításában való közreműködés,
4. telekalakítási feladatokban való közreműködés,
5. koncepcióterv készítése,
6. engedélyezési terv és tervdokumentáció készítése,
7. engedélyzetetési feladatokban való küzreműködés,
8. kiviteli terv és tervdokumentáció készítése,
9. tervperezentációk készítése,
10. látványtervek, animációk készítése,
11. BREEAM minősítéshez szükséges feladatok ellátása,
12. BIM modellezéssel kapcsolatos feladatok ellátása,
13.tervezői művezetés ellátása (külön megrendelés alapján - opcionális rész).
A közbeszerzés tárgyával és mennyiségével kapcsolatos további részletkövetelményeket a Műszaki Leírás (ajánlattételi dokumentáció III. kötet) tartalmazza.