II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawa jednorazowego sprzętu medycznego ,drobnego sprzętu wielorazowego oraz utworzenie depozytu sprzętu medycznego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu.”
Numer referencyjny: ZP/02/2022
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest
- dostawa jednorazowego sprzętu medycznego oraz drobnego sprzętu wielorazowego w ilościach określonych w pakietach 1-56 do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
- utworzenie depozytu sprzętu medycznego dla potrzeb Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu (pakiet nr 15, 20, 23) do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia (SWZ).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV18424300 Rękawice jednorazowe
II.2.4)Opis zamówienia:
Rękawice diagnostyczne lateksowe
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Paski do glukometru, GLUKOMETR
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne
33190000 Różne urządzenia i produkty medyczne
Pieluchomajtki nocne, wkładka anatomiczna wysokochłonna, podkład higieniczny, ręczniki jednorazowe, chusteczki.
33141200 Cewniki
Klej chirurgiczny, cewnik do laparoskopii.
Jednorazowy sprzęt medyczny
Koncentryczne elektrody igłowe jednorazowe.
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141320 Igły medyczne
33141310 Strzykawki
Jednorazowy sprzęt medyczny.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
II.2.1)Nazwa:Część nr: 11
33141320 Igły medyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141200 Cewniki
33141640 Dreny
33141615 Pojemniki na mocz
II.2.1)Nazwa:Część nr: 13
Elektroda koagulacyjna, elektroda tnąca.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 14
II.2.1)Nazwa:Część nr: 15
II.2.1)Nazwa:Część nr: 16
Elektroda koagulacyjna, pętla tnąca.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 17
II.2.1)Nazwa:Część nr: 18
II.2.1)Nazwa:Część nr: 19
Pojemniki na odpady szpitalne.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 20
jednorazowy sprzęt medyczny.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 21
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33141420 Rękawice chirurgiczne
18424300 Rękawice jednorazowe
Rękawice, jednorazowy sprzęt medyczny.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 22
II.2.1)Nazwa:Część nr: 23
33140000 Materiały medyczne
II.2.1)Nazwa:Część nr: 24
II.2.1)Nazwa:Część nr: 25
II.2.1)Nazwa:Część nr: 26
Majtki jednorazowe, koszula dla pacjenta, czepek medyczny.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 27
II.2.1)Nazwa:Część nr: 28
II.2.1)Nazwa:Część nr: 29
II.2.1)Nazwa:Część nr: 30
II.2.1)Nazwa:Część nr: 31
Pojemniki na wycinki histopatologiczne.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 32
II.2.1)Nazwa:Część nr: 33
II.2.1)Nazwa:Część nr: 34
jednorazowy sprzęt medyczny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 35
II.2.1)Nazwa:Część nr: 36
II.2.1)Nazwa:Część nr: 37
II.2.1)Nazwa:Część nr: 38
II.2.1)Nazwa:Część nr: 39
33141624 Zestawy do podawania leków
II.2.1)Nazwa:Część nr: 40
II.2.1)Nazwa:Część nr: 41
II.2.1)Nazwa:Część nr: 42
II.2.1)Nazwa:Część nr: 43
II.2.1)Nazwa:Część nr: 44
II.2.1)Nazwa:Część nr: 45
II.2.1)Nazwa:Część nr: 46
II.2.1)Nazwa:Część nr: 47
II.2.1)Nazwa:Część nr: 48
II.2.1)Nazwa:Część nr: 49
II.2.1)Nazwa:Część nr: 50
II.2.1)Nazwa:Część nr: 51
Zestaw do pompy infuzyjnej
II.2.1)Nazwa:Część nr: 52
Jednorazowy sprzed medyczny
II.2.1)Nazwa:Część nr: 53
II.2.1)Nazwa:Część nr: 54
II.2.1)Nazwa:Część nr: 55
Dren wielorazowy do insuflacji z podgrzewaniem gazu, Filtr gazu do insuflatora
II.2.1)Nazwa:Część nr: 56
Łyżka do wideolaryngoskopu