Árubeszerzések - 177518-2023
Magyarország-Tata: Földgáz
2023/S 060-177518
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgázkereskedő kiválasztása a Tata intézményeibe
Hivatkozási szám: EKR002037082022
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
Az ajánlatkérő részére a magyar földgáz hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló, szabványos minőségű földgáz energia biztosítása, mindösszesen 694 309 kWh (+ 30 %-nak megfelelő, azaz 208 293 kWh opció) mennyiségű (maximum mennyiség opcióval együtt 902 602 kWh) földgáz megvásárlása.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése: