A közbeszerzés tárgya: az MTVA képernyős munkatársainak képernyőn történő megjelenéséhez stylist, fodrász és sminkes szolgáltatás nyújtása tárgyában 12 hónapos időtartamra azzal, hogy a szerződés az ajánlatkérő egyoldalú nyilatkozatával egy alkalommal, további 6 hónappal meghosszabbítható.
Nyertes ajánlattevő feladatai és az általa biztosítandó állandó személyi állomány:
2. Stylist tanácsadó és öltöztető feladatok: a stylist tanácsadó feladata: a képernyős személyek napi képernyőn történő megjelenéséhez szükséges ruhák, öltözékek és kiegészítők összeállítása, azok rendelkezésre állásának teljes körű megszervezése (szponzoroktól történő beszerzés, ruhapróbák megszervezése, ruhák vásárlása, bérlése, varratása), az öltöztető feladata: a képernyős személyek öltöztetése a stylist utasításainak megfelelően - a feladat keretében belül legalább 8 fő stylist/öltöztető (köztük 3 fő divattervező), 1 fő varró(nő) biztosítása - havonta átlagosan 1 500 óra időtartamban, de a szerződés teljes időtartama alatt maximum 18 000 óra (a szerződés meghosszabbítása esetén további maximum 7800 óra) időtartamban (óradíjas tevékenység)
5. Smink: képernyős munkatársak és vendégek sminkelése, rendelkezésre állás, produkciós igény esetén maszk készítése - a feladat keretében belül legalább 8 fő sminkes (köztük 3 fő kozmetikus/1 fő sminkmester) biztosítása -havonta átlagosan 3 500 óra időtartamban, de a szerződés teljes időtartama alatt maximum 42 000 óra (a szerződés meghosszabbítása esetén további maximum 21 000 óra) időtartamban (óradíjas tevékenység)
Rendszeres képernyős munkatárs: legalább 140 fő. Napi feladatmennyiség: jell. 40 fő képernyős személy (1-5. feladat), 30-40 fő vendég (3 és 5. feladat)
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az MTVA műsorstruktúrája változó, ezért a munkaellátottság egyenletessége a szerződés időtartama alatt nem biztosított.
Ajánlatkérő a vezető stylist szolgáltatást (II.2.4 pont 1. alpontja) olyan alapvető fontosságú feladatnak tekinti, amelyet csak maga a nyertes AT vagy - közös jelentkezők esetén - a közös nyertes AT-k egyike végezhet el, e tevékenység körébe AV nem vonható be [Kbt. 65.§(10)], a feladatokhoz kapcsolódó követelmények tekintetében a nyertes AT nem támaszkodhat más szervezet kapacitására és a teljesítés során e feladatokat nem végezheti AV.