II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku (nr grupy 311-1)
Numer referencyjny: 701800354
II.1.2)Główny kod CPV31110000 Silniki elektryczne
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz.1579 ze zm.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa silników elektrycznych oraz części zamiennych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 0,55 kW do 15 kW
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31110000 Silniki elektryczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 0,55 kW do 15 kW.
Szacunkowa wielkość dostaw: 44 szt.
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 18,5 kW do 132 kW
Część nr: 2
Silniki ogólnego stosowania indukcyjne klatkowe od 18,5 kW do 132 kW.
Szacunkowa wielkość dostaw: 9 szt.
Silniki indukcyjne klatkowe od 1,5 kW do 30 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 3
Silniki indukcyjne klatkowe od 1,5 kW do 30 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 118 szt.
Silniki indukcyjne klatkowe od 55 kW do 90 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 4
Silniki indukcyjne klatkowe od 55 kW do 90 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 15 szt.
Silniki do przenośników taśmowych od 55 kW do 90 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 5
Silniki do przenośników taśmowych od 55 kW do 90 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 27 szt.
Silniki indukcyjne górnicze trójfazowe z wirnikiem klatkowym od 15 kW do 250 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 6
Silniki indukcyjne górnicze trójfazowe z wirnikiem klatkowym od 15 kW do 250 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 8 szt.
Silniki dwubiegowe 85/250kW1000V - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 7
Silniki dwubiegowe 85/250kW1000V - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 3 szt.
Silniki dwubiegowe 200/400kW 3300V - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 8
Silniki dwubiegowe 200/400kW 3300V - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 1 szt.
Silniki indukcyjne klatkowe od 110 kW do 160 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2
Część nr: 9
Silniki indukcyjne klatkowe od 110 kW do 160 kW - Urządzenia grupy i kategorii M2.
Szacunkowa wielkość dostaw: 20 szt.
II.2.1)Nazwa:Część nr: 10
Silnik do lokomotyw.
Silniki elektrowibracyjne
Część nr: 11
Silniki elektrowibracyjne.