II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa produktów leczniczych, materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych
Reference number: NZZ/20/P/22
II.1.2)Main CPV code33690000 Various medicinal products
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa produktów leczniczych materiałów opatrunkowych i wyrobów medycznych.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)33616000 Vitamins
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaCriteria below
Price
II.2.1)Title:
Grupa 2 – Dożylne roztwory uzupełniające inne
Lot No: 2
II.2.2)Additional CPV code(s)33692200 Parenteral nutrition products
II.2.4)Description of the procurement:
Dożylne roztwory uzupełniające inne
Grupa 3 – Leki przeciwzakrzepowe
Lot No: 3
II.2.2)Additional CPV code(s)33621100 Antithrombotic agents
Grupa 4 – Leki obniżające ciśnienie krwi
Lot No: 4
II.2.2)Additional CPV code(s)33622200 Antihypertensives
Leki obniżające ciśnienie krwi
Grupa 5 – Leki moczopędne
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)33622300 Diuretics
II.2.2)Additional CPV code(s)33651600 Vaccines
Grupa 7 – Surowice odpornościowe i immunoglobuliny
Lot No: 7
II.2.2)Additional CPV code(s)33651500 Immune sera and immunoglobulins
Surowice odpornościowe i immunoglobuliny
Grupa 8 – Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
Lot No: 8
II.2.2)Additional CPV code(s)33652100 Antineoplastic agents
Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
Grupa 9 – Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
Lot No: 9
Grupa 10 – Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
Lot No: 10
Grupa 11 – Antybiotyki cytostatyczne i substancje o podobnym działaniu
Lot No: 11
Grupa 12 – Leki hamujące układ odpornościowy – selektywne
Lot No: 12
II.2.2)Additional CPV code(s)33652300 Immunosuppressive agents
Leki hamujące układ odpornościowy – selektywne
Grupa 13 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe – inhibitory kinazy białkowej
Lot No: 13
Pozostałe leki przeciwnowotworowe – inhibitory kinazy białkowej
Grupa 14 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Lot No: 14
Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Grupa 15 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Lot No: 15
Grupa 16 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Lot No: 16
Grupa 17 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Lot No: 17
Grupa 18 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Lot No: 18
Grupa 19 – Pozostałe leki przeciwnowotworowe
Lot No: 19
Grupa 20 – Leki znieczulające ogólnie i miejscowo
Lot No: 20
II.2.2)Additional CPV code(s)33661100 Anaesthetics
Leki znieczulające ogólnie i miejscowo
Grupa 21 – Inne leki stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych do stosowania wewnętrznego
Lot No: 21
II.2.2)Additional CPV code(s)33670000 Medicinal products for the respiratory system
Inne leki stosowane w chorobach obturacyjnych dróg oddechowych do stosowania wewnętrznego
Grupa 22 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
Lot No: 22
II.2.2)Additional CPV code(s)33680000 Pharmaceutical articles
Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
Grupa 23 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
Lot No: 23
Grupa 24 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
Lot No: 24
Grupa 25 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
Lot No: 25
Grupa 26 – Substancje recepturowe, podstawy do maści, czopki i inne
Lot No: 26
Grupa 27 – Preparaty dietetyczne i odżywki
Lot No: 27
II.2.2)Additional CPV code(s)15882000 Dietetic products
Preparaty dietetyczne i odżywki
Grupa 28 – Preparaty dietetyczne i odżywki
Lot No: 28
Grupa 29 – Preparaty dietetyczne i odżywki
Lot No: 29
Grupa 30 – Preparaty dietetyczne i odżywki
Lot No: 30
Grupa 31 – Opatrunki wchłanialne, hemostatyczne
Lot No: 31
II.2.2)Additional CPV code(s)33141110 Dressings
Opatrunki wchłanialne, hemostatyczne
Grupa 32 – Opatrunki jałowe
Lot No: 32
Quality criterion - Name: Termin realizacji bieżącego zamówienia / Weighting: 40
Price - Weighting: 60
Grupa 33 – Opatrunki jałowe
Lot No: 33
Grupa 34 – Materiały medyczne różne
Lot No: 34
Grupa 35 – Materiały medyczne różne
Lot No: 35
Grupa 36 – Elastomer do implantacji fałdu głosowego
Lot No: 36
II.2.2)Additional CPV code(s)33185300 Otolaryngology implant
Elastomer do implantacji fałdu głosowego
Grupa 37 – Preparaty do pielęgnacji skóry
Lot No: 37
II.2.2)Additional CPV code(s)33711500 Skin-care products
Preparaty do pielęgnacji skóry