Építési beruházás - 185110-2021
Submission deadline has been amended by:  317618-2021
Magyarország-Budapest: Útburkolat építése
2021/S 074-185110
Ajánlati/részvételi felhívás
Építési beruházás
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
471. sz. főút (1+000-2+850 km) fejlesztése
Hivatkozási szám: EKR000389402021
II.1.2)Fő CPV-kód
45233228 Útburkolat építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
471. sz. főút Debrecen belterületi (1+000 - 2+850 km szelvények közötti) szakasz négysávosítása (PST: K471.04.73)
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45230000 Csővezeték, hírközlési és villamos vezeték építése autópályák, közutak, repülőterek és vasutak számára; terepegyengetés
45231200 Olaj- és gázvezetékek építése
45233125 Útkereszteződés építése
45233221 Útburkolati jelek festése
45316213 Forgalomirányító berendezések szerelése
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A 471. sz. főút 1+000-2+850 km szelvények között a meglévő 2x1 sávos szakasz 2x2 forgalmi sávra történő fejlesztésére vonatkozó engedélyezési tervek és útépítési engedély alapján a kiviteli tervdokumentáció elkészítése és a kivitelezés megvalósítása. A megfelelő színvonalú biztonságos közúti közlekedés biztosíthatósága érdekében Debrecen belterületén a másodrendű főút Mátyás Király utcától Simon István utcáig tartó szakasz kivitelezési munkáit kell megvalósítani. A projekt keretében a 4908. jelű út, Debrecen lakott területi szakaszának (Acsádi út) felújítására is sor kerül. A négysávosításhoz kapcsolódóan a több városi utca, illetve gyűjtőút csatlakozását jelzőlámpás csomópontokká kell áttervezni.
Főbb mennyiségek (várhatóan):
Szintbeni, jelzőlámpás csomópont építése: 8 db
2x1 sáv 2x2 sávra történő építése: 1850 m (Sámsoni út)
2x1 sáv - burkolatmegerősítés építése: 1060 m (Acsádi út)
Földmű építése: 21200 m3
Hidraulikus kötőanyagú pályaszerkezet építése: 10400 m3
Bitumenes kötőanyagú pályaszerkezet építése: 7900 m3
A feladat részletes meghatározását a közbeszerzési dokumentumok tartalmazzák.
A tárgyi építési beruházás oszthatatlan szolgáltatásnak minősül.
PST kód: K471.04.73