A Kbt. 67. § (1) bek.-ében foglaltak alapján az ajánlattevő a köteles az alkalmassági követelményeknek való megfelelés tekintetében az egységes európai közbeszerzési dokumentumba foglalt nyilatkozatát benyújtani. Ajánlatkérő a formanyomtatvány IV. részében szereplő részletes információk megadását kéri.
A benyújtására felhívott ajánlattevőknek az alábbiak szerint kell igazolni az alkalmasságuk
Amennyiben ajánlattevő a referenciát közös ajánlattevőként/alvállalkozóként teljesítette, úgy a referencia-igazolásból egyértelműen ki kell derülnie, hogy az ajánlattevő a referencia mely részeit teljesítette, megjelölve az elvégzett munkarész(eke)t és a vonatkozó ellenérték nettó HUF összegét.
Ajánlatkérő felhívja a figyelmet a Kbt. 140. § (9) bek.-re, és a 321/2015. (X.30.) Kr. 22. § (5) bek.-re.
M/2. A Kbt. 65. § (1) bek. b) pontja és a 321/2015. (X.30.) Kr. 21. § (2) bek.-ének b) pontja alapján azoknak a szakembereknek a megnevezésével, végzettségük, és képzettségük, szakmai tapasztalatuk ismertetésével – az adott szakemberrel igazolni kívánt alkalmassági minimumkövetelmény betűjelének megjelölésével -, akiket be kíván vonni a teljesítésbe.
A felsőfokú végzettség az iskolai oklevél egyszerű másolatban történő benyújtásával, a szakmai gyakorlat az önéletrajz saját kezűleg aláírt példányának benyújtásával igazolandó.
A szakembereknek nyilatkozniuk szükséges, hogy a szerződés teljesítése során rendelkezésre fognak állni.
2.1. egybefüggően 15 km-t meghaladó, új nyomvonalon vezetett gyorsforgalmi út építés;