II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Par standarta programmatūras, ražotāja standarta programmatūras atbalsta piegādi un standarta apmācības kursu nodrošināšanu Elektronisko iepirkumu sistēmas dalībniekiem.
Reference number: VRAA 2017/09/AK/CI-110
II.1.2)Main CPV code48000000 Software package and information systems
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 108 000 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
Maximum number of lots that may be awarded to one tenderer: 3
II.2)Description
II.2.1)Title:
Programmatūras licences un to atjaunināšana
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)48000000 Software package and information systems
II.2.4)Description of the procurement:
Saskaņā ar atklāta konkursa nolikumu.
Programmatūras pakalpojumi
Lot No: 2
Apmācības programmatūras izmantošanai
Lot No: 3
I iedaļa: Līgumslēdzēja iestāde
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Atsauces numurs: VRAA 2017/09/AK/CI-110
II.1.2)Galvenās CPV kods48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.1.4)Īss apraksts:
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 108 000 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par visām daļām
Maksimālais daļu skaits, ko varētu piešķirt vienam pretendentam: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)48000000 Programmatūras pakotne un informācijas sistēmas
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Daļas numurs: 2
Daļas numurs: 3