Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of Mobile Communication Services and Equipment for EASO in Cyprus
II.1.2)Main CPV code64212000 Mobile-telephone services
II.1.4)Short description:
In order to ensure proper mobile communication and information exchange for staff in Cyprus, EASO is planning to award a single framework service contract for the provision of mobile communication services and related supplies for a total maximum duration of 4 years.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 139 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)32250000 Mobile telephones
31712112 SIM cards
II.2.4)Description of the procurement:
In order to ensure proper mobile communication and information exchange for staff in Cyprus, EASO is planning to award a single framework service contract for the provision of mobile communication services and related supplies for a total maximum duration of 4 years. The number of currently active mobile subscriptions is around 10 with tendency to increase to 50 within the next 4 years.
Il-bażi ġuridika:
Regolament (UE, Euratom) Nru 2018/1046
II.1)L-għan tal-ksib
II.1.1)Titlu:
Il-Provvista ta' Servizzi u Tagħmir ta' Komunikazzjoni bil-Mowbajl għall-EASO f'Ċipru
II.1.2)Kodiċi ewlieni CPV64212000 Servizzi tal-telefoni ċellulari
II.1.4)Deskrizzjoni qasira:
Sabiex tkun żgurata l-komunikazzjoni bil-mowbajl xierqa u l-iskambju ta' informazzjoni għall-persunal f'Ċipru, l-EASO qed jippjana li jagħti qafas ta' kuntratt ta' servizz uniku għall-provvista ta' servizzi ta' komunikazzjoni bil-mowbajl u provvisti relatati għal tul ta' żmien massimu totali ta' erba' snin.
II.1.5)Stima tal-valur totaliValur mingħajr VAT: 139 000.00 EUR
II.1.6)Informazzjoni dwar il-lottijietDan il-kuntratt huwa maqsum f’lottijiet: le
II.2)Deskrizzjoni
II.2.2)Kodiċi(jiet) addizzjonali tal-VKK32250000 Telefoni portabili
31712112 Biljetti SIM
II.2.4)Deskrizzjoni tal-akkwist:
Sabiex tkun żgurata l-komunikazzjoni bil-mowbajl xierqa u l-iskambju ta' informazzjoni għall-persunal f'Ċipru, l-EASO qed jippjana li jagħti qafas ta' kuntratt ta' servizz uniku għall-provvista ta' servizzi ta' komunikazzjoni bil-mowbajl u provvisti relatati għal tul ta' żmien massimu totali ta' erba' snin. In-numru ta' abbonamenti tal-mowbajl attivi bħalissa huwa ta' madwar 10 b'tendenza li jiżdied għal 50 fl-erba' snin li ġejjin.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
Furnizarea de servicii și echipamente de comunicații mobile pentru EASO în Cipru
II.1.2)Cod CPV principal64212000 Servicii de telefonie mobilă
II.1.4)Descriere succintă:
Pentru a asigura o comunicare mobilă adecvată și un schimb de informații pentru personalul din Cipru, EASO intenționează să acorde un contract-cadru unic de servicii pentru furnizarea de servicii de comunicații mobile și produse aferente pentru o durată totală maximă de patru ani.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 139 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)32250000 Telefoane mobile
31712112 Cartele SIM
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Pentru a asigura o comunicare mobilă adecvată și un schimb de informații pentru personalul din Cipru, EASO intenționează să acorde un contract-cadru unic de servicii pentru furnizarea de servicii de comunicații mobile și produse aferente pentru o durată totală maximă de patru ani. Numărul abonamentelor mobile active în prezent este în jur de 10, cu tendința de a crește la 50 în următorii patru ani.