Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Προμήθεια γάλακτος για το προσωπικό του Δήμου Πυλαίας – Χορτιάτη και του Νομικού Προσώπου του (ΚΕΚΠΑΠ)
Reference number: Α.Π. 7051/21.02.2023 Μελέτη
II.1.2)Main CPV code15511100 Pasteurised milk
II.1.4)Short description:
Ο διαγωνισμός αφορά την προμήθεια γάλακτος για το προσωπικό του δήμου Πυλαίας-Χορτιάτη και του νομικού προσώπου του ( ΚΕΚΠΑΠ), σύμφωνα με όσα αναλυτικά περιγράφονται στην αριθ. πρωτ. 7051/21.02.2023 Μελέτη της Διεύθυνσης Καθαριότητας-Περιβάλλοντος.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 275 983.12 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: