Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Budapest Atlétikai Stadion.
II.1.2)Fő CPV-kód71240000 Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
VI. szakasz: Kiegészítő információk