Notice for changes or additional information
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa zgrzebeł do przenośników zgrzebłowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2018 roku w ramach składów konsygnacyjnych (nr grupy asortymentowej 292-2)
Reference number: 701701245/01
II.1.2)Main CPV code42419800 Parts of conveyors