II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Servicii de exploatari forestiere si transport busteni - 2023 - DS VS
Reference number: 1361/ 09.02.2023
II.1.2)Main CPV code77211100 Timber harvesting services
II.1.4)Short description:
Servicii de exploatari forestiere si transport busteni - DS Vaslui - conform cerintelor caietului de sarcini.
Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificari sau informatiilor suplimentare in termen de 10 zile inainte de termenul stabilit pentru depunerea ofertelor.
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
II.2)Description
II.2.1)Title:
Lot nr 5, nr partida ocol 106, sumal 2200149701020, UP I, ua 263D - Bacesti
Lot No: 5
II.2.2)Additional CPV code(s)77211100 Timber harvesting services
II.2.4)Description of the procurement:
Conform Caietului de sarcini
Lot nr. 18, nr partida ocol 121, sumal 2200148000610, UP III, ua 25B - Brodoc
Lot No: 18
II.2.4)Description of the procurement: II.2.5)Award criteriaPrice
Lot nr. 12, nr partida ocol 468, sumal 2200145001000, UP IV, ua 48% - Barlad
Lot No: 12
Conform caietului de sarcini
Lot nr 13, nr partida ocol 496, sumal 2200145001740, UP IV, ua 59A - Barlad
Lot No: 13
Lot nr 21, nr partida ocol 98, sumal 2200148000350, UP I, ua 26B
Lot No: 21
Lot nr 15, nr. sumal 137, U.P. IV, ua 124 A - O.S. Brodoc
Lot No: 15
Conform caietului de sarcini.
Lot nr 23, nr partida ocol 52 nr sumal 2100148000720, UP I ua 27 A - Brodoc
Lot No: 23
Lot nr. 25, nr partida ocol 188, sumal 2200135702200, UP IV, ua 32 B - Vaslui
Lot No: 25
Lot nr 28, nr partida ocol 184, sumal 2200135702160, UP II ua 3A,C 9A - Vaslui
Lot No: 28
Lot nr 20, nr partida ocol 118, sumal 2200148000590, UP I, ua 2A - Brodoc
Lot No: 20
Lot nr 16, nr partida ocol 132, nr sumal 2200148000800, UP IV ua 106 - Brodoc
Lot No: 16
Lot nr 14, nr partida ocol 504, sumal 2200145001860, UP IV ua 46A - Barlad
Lot No: 14
Lot nr 27, nr partida ocol 189, sumal 2200135702210, UP II, ua 85I - Vaslui
Lot No: 27
Lotul nr. 1 - NR. PARTIDA OCOL 87, sumal 2200149700650, U.P. I, ua 11 A, F - Bacesti
Lot No: 1
Lot nr 11, NR PARTIDA OCOL 75, NR SUMAL 2200149700450, UP VI, ua 29 B - BACESTI
Lot No: 11
Lot nr 19, nr partida ocol 120, sumal 2200148000630, UP II, ua 36B - Brodoc
Lot No: 19
Lot nr 10, nr partida ocol 86, nr sumal, 2200149700640, UP VI, ua 9B - Bacesi
Lot No: 10
Lot nr 7, nr partida 32, sumal 2100149700600, UP II, ua 17 I - Bacesti
Lot No: 7
Lot nr 22, nr partida ocol 125 sumal 2200148000660, UP I, ua 27D - Brodoc
Lot No: 22
Lot nr 6, nr partida ocol 732, sumal 2100149700100, UP I, ua 219A, - Bacesti
Lot No: 6
Lot nr 24, nr partida ocol 281, sumal 2200148900260, UP I, Ua 48 - Epureni
Lot No: 24
Lot nr 26, nr partida ocol 212, sumal 2200135702820, UP IV, ua 29B%, 30A - Vaslui
Lot No: 26
Lot nr 17, nr partida ocol 141, sumal 2200148000840, UP III, ua 36 A - Brodoc
Lot No: 17
Lot nr 29, nr partida ocol 40S, sumal 220135702040, UP II, ua 85D%, nr partida ocol 165, sumal 2200135701860, UP II ua 85D% - Vaslui
Lot No: 29
Confom caietului de sarcini
Lot nr. 2 nr. partida 18, nr. sumal 2100149700540, UP I, ua 26B - Bacesti
Lot No: 2
conform caietului de sarcini
Lot nr 9, nr. partida ocol 33, sumal 2100149700670, UP II, ua 21 C - Bacesti
Lot No: 9
Lot nr 8, nr partida ocol 708, sumal 2200149701790, UP II, ua 42A - Bacesti
Lot No: 8
Lot nr 4, nr partida ocol 95, sumal 2200149701070, UP 1, ua 223C - OS Bacesti
Lot No: 4
Lot nr. 3, nr patrida ocol 24, nr sumal 2200149701770, UP 1, ua 220 - OS Bacesti
Lot No: 3