II. szakasz: Tárgy
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Negyedéves tájékoztató-Kommunikáció 2020/III.
Hivatkozási szám: EKR001175462019
II.1.2)Fő CPV-kód79000000 Üzleti szolgáltatások: jog, marketing, tanácsadás, munkaerő-felvétel, nyomtatás és biztonság
II.2)Meghatározás
II.2.1)Elnevezés:
NFI - Kommunikációs feladatok ellátása (21. rész)
II.2.2)További CPV-kód(ok)79342200 Reklámtervezési és -szervezési szolgáltatások
79416000 Public relations szolgáltatások
79821000 Nyomdai kivitelezési szolgáltatások
79822500 Grafikai tervezési szolgáltatások
92112000 Mozifilm- és videofilmgyártással kapcsolatos szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése a szerződéskötés időpontjában:
A műszaki leírásban részletesen meghatározott kommunikációs feladatok elvégzése legfeljebb a nettó 115 880 000 HUF, azaz nettó egyszáztizenötmillió-nyolcszáznyolcvanezer forint keretösszeg kimerüléséig. A Keretmegállapodás 18.3 pontjával összhangban a nettó keretösszeg 30 %-a, nettó 34 764 000 HUF, azaz nettó harmincnégymillió-hétszázhatvannégyezer forint opció.