Ajánlati/részvételi felhívás
Jogalap:
2018/1046/EU, Euratom rendelete
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Vendéglátóipari-, konferencia- és kapcsolódó szolgáltatások
Hivatkozási szám: 1904/C58/D
II.1.2)Fő CPV-kód79992000 Recepciós szolgáltatások
II.1.4)Rövid meghatározás:
A közbeszerzési eljárás tárgya vendéglátóipari-, konferencia- és kapcsolódó szolgáltatások biztosítása az Europol fő telephelye számára. Egyes szolgáltatásokra az Europol fő telephelyének közvetlen közelében levő ideiglenes melléképület(ek)ben lehet szükség.
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrendÉrték áfa nélkül: 2 310 000.00 EUR
II.1.6)Részekre vonatkozó információkA beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)79510000 Telefonos üzenetrögzítő szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Az Europol a következő szolgáltatásokat kívánja beszerezni:
(1) rendszeres szolgáltatások;
(2) támogatási szolgáltatások igény szerint;
(3) az Europol ajándékboltjának irányítása.
Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Horeca-, conferentie- en aanverwante diensten
Referentienummer: 1904/C58/D
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79992000 Receptiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het toepassingsgebied van deze aanbestedingsprocedure is het verstrekken van horeca-, conferentie- en aanverwante diensten voor de hoofdkantoren van Europol. Sommige diensten kunnen worden uitgevoerd in het tijdelijke satellietgebouw/de tijdelijke satellietgebouwen in de nabije omgeving van de belangrijkste gebouwen van Europol.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 2 310 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)79510000 Telefoonbeantwoordingsdiensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Europol wenst de volgende diensten te verwerven:
(1) Reguliere diensten;
(2) Ondersteuningsdiensten op verzoek;
(3) Beheer van de cadeauwinkel van Europol.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Servicii de întâmpinare, de conferință și servicii conexe
Număr de referinţă: 1904/C58/D
II.1.2)Cod CPV principal79992000 Servicii de recepţie
II.1.4)Descriere succintă:
Domeniul de aplicare al acestei proceduri de achiziții este furnizarea de servicii de întâmpinare, conferințe și servicii conexe pentru sediul central al Europol. Domeniul de aplicare al acestei proceduri de achiziții publice este furnizarea de servicii de ospitalitate, conferințe și servicii conexe pentru sediul central al Europol.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 2 310 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)79510000 Servicii de secretariat telefonic
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Europol dorește să achiziționeze următoarele servicii:
(1) servicii regulate;
(2) servicii de asistență la cerere;
(3) gestionarea magazinului de suveniruri al Europol.