Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Objekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto krantinių Nr. 17 ir Nr. 18 „Naujoji Uosto g. 23, Klaipėda, rekonstravimo projektas“ STATINIO statybos techninės priežiūros paslaugų pirkimas
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71520000 Statybos priežiūros paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Objekto „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto krantinių Nr. 17 ir Nr. 18 „Naujoji Uosto g. 23, Klaipėda, rekonstravimo projektas“ statinio statybos techninės priežiūros paslaugų pirkimas.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71520000 Statybos priežiūros paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: