Supplies - 193257-2020
Czechia-Liberec: Computer equipment and supplies
2020/S 082-193257
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
150_KV_DNS pro dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů
II.1.2)Main CPV code
30200000 Computer equipment and supplies
II.1.4)Short description:
Hlášení 1.Q.2020. Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů a splnění s tím souvisejících závazků.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
HLÁŠENÍ 1.Q 2020 Předmětem jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky výpočetní techniky, příslušenství a tonerů a splnění s tím souvisejících závazků.