Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Zakup energii elektrycznej dla obiektów technologicznych Miejskich Wodociągów Sp. z o.o. w Chojnicach w latach 2023-2025.
Reference number: EZP-1/-/2022/ML
II.1.2)Main CPV code09300000 Electricity, heating, solar and nuclear energy
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (Dz.U. z 2021 r. poz. 716 tj. z 19.04.2021 r. z póź. zmianami) do obiektów technologicznych Miejskich Wodociągów Sp. z o.o. w Chojnicach w latach 2023-2025.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Zakup energii elektrycznej do 20 punktów poboru na terenie miasta Chojnice i miejscowości Funka. Średnioroczne zużycie energii elektrycznej około 5066 MWh. Umowa na trzy lata.