(Supplement to the Official Journal of the European Union, 29.4.2017, 2017/S 084-162453)
European Investment Bank, 98–100, boulevard Konrad Adenauer, L-2950 Luxembourg, LUXEMBOURG. Contact: Véronique Paulon. Tel. +352 43791. E-mail: cs-procurement@eib.org
Instead of