Árubeszerzések - 195855-2016
Magyarország-Budapest: Különféle irodai berendezések és kellékek
2016/S 110-195855
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
Árubeszerzés
Jogalap:
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Irodai papírok, papíráruk, író- és irodaszerek szállítása.
II.1.2)Fő CPV-kód
30190000 Különféle irodai berendezések és kellékek
II.1.4)Rövid meghatározás:
Ajánlatkérő a 2011. évi CVIII. törvény alapján folytatta le az eljárást.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Mintegy 1000 – a központosított közbeszerzés hatálya alá tartozó – intézmény, valamint a Kbt. hatálya alá tartozó egyéb önként csatlakozó szervezet részére történő beszerzések megvalósítása, összesen nettó 12 000 000 000 HUF keretösszegben.