II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Statinio projekto ekspertizės paslaugų užsakymai per CPO LT elektroninį katalogą (2019)
II.1.2)Main CPV code71319000 Expert witness services
II.1.4)Short description:
Statinio projekto ekspertizės paslaugos.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 32 055 800.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Pastatų (gyvenamųjų pastatų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)71319000 Expert witness services
II.2.4)Description of the procurement:
Pastatų (negyvenamųjų pastatų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 2
Susisiekimo komunikacijų (kelių) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 3
Susisiekimo komunikacijų (gatvių) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 4
Susisiekimo komunikacijų (geležinkelių kelių) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 5
Susisiekimo komunikacijų (oro uostų statinių) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos.
Lot No: 6
Susisiekimo komunikacijų (kitų transporto statinių) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 7
Inžinerinių tinklų (dujų tinklų, išskyrus magistralinius dujotiekius) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 8
Inžinerinių tinklų (vandentiekio tinklų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 9
Inžinerinių tinklų (šilumos tinklų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 10
Inžinerinių tinklų (nuotekų šalinimo tinklų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 11
Inžinerinių tinklų (elektros tinklų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 12
Inžinerinių tinklų (kitų inžinerinių tinklų) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 13
Hidrotechnikos statinių (išskyrus melioracijos statinius) bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 14
Kitų inžinerinių statinių bendrosios projektų ekspertizės paslaugos
Lot No: 15