Supplies - 197375-2018
Poland-Wasilków: Solar collectors for heat production
2018/S 088-197375
Contract award notice
Results of the procurement procedure
Supplies
Legal Basis:
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Modernizacja indywidualnych źródeł energii cieplnej lub elektrycznej w gminie Wasilków
Reference number: BGGN.271.04.2018
II.1.2)Main CPV code
09331100 Solar collectors for heat production
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, zakup i instalacja solarnych systemów grzewczych centralnej wody użytkowej. Instalacje solarne zostaną zamontowane na obiektach prywatnych. Materialnym efektem realizacji przedsięwzięcia „Modernizacja indywidualnych źródeł energii cieplnej lub elektrycznej w gminie Wasilków”, będzie wprowadzenie na terenie objętym projektem technologii umożliwiającej wykorzystanie energii odnawialnej.
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
71320000 Engineering design services
45300000 Building installation work
45330000 Plumbing and sanitary works
45310000 Electrical installation work
45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie, zakup i instalacja solarnych systemów grzewczych centralnej wody użytkowej. Instalacje solarne zostaną zamontowane na obiektach prywatnych. Materialnym efektem realizacji przedsięwzięcia „Modernizacja indywidualnych źródeł energii cieplnej lub elektrycznej w gminie Wasilków”, będzie wprowadzenie na terenie objętym projektem technologii umożliwiającej wykorzystanie energii odnawialnej. Liczba osób korzystających wyniesie 404.
1) Łączna liczba instalacji wyniesie 101, w tym:
a) zestawy nr 1 z dwoma kolektorami: 11 kpl;
b) zestawy nr 2 z trzema kolektorami: 78 kpl;
c) zestawy nr 3 z czterema kolektorami: 12 kpl;
2) Zakres rzeczowy inwestycji obejmuje:
a) zweryfikowanie dostępnej i sporządzonej dokumentacji uproszczonej projektowej (dla każdego z obiektów objętych projektem, niezbędnej do zainstalowania kompletnego zestawu solarnego na potrzeby przygotowania C.W.U dla użytkowników prywatnych oraz naniesienie ewentualnych zmian i korekt
b) wykonanie niezbędnych ekspertyz
c) wykonanie inwentaryzacji i wizji lokalnej
d) uzyskanie wymaganych przepisami uzgodnień, pozwoleń, zgłoszeń, zezwoleń, itp.
e)wykonanie robót budowlano-instalacyjnych polegających na montażu kompletnych systemów solarnych
f) podłączenie do istniejącej instalacji C.W.U., C.C.W. i Z.W. wraz z zabezpieczeniami przed wzrostem ciśnienia w instalacji
g) podłączenie drugiego źródła ciepła (źródeł ciepła, jeżeli istnieją inne) do górnej wężownicy zasobnika solarnego w oparciu o wykonaną dokumentację
h) wykonanie pierwszego rozruchu instalacji
i) wykonanie dokumentacji powykonawczej.