Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odkanalizovanie obce Pribeta a Čistiareň odpadových vôd Pribeta
Reference number: VO_Pribeta_SP_1/2022
II.1.2)Main CPV code45232400 Sewer construction work
II.1.4)Short description:
Predmetom stavebných prác je zhotovenie Diela "Odkanalizovanie obce Pribeta a Čistiareň odpadových vôd Pribeta" v
nasledovnom rozsahu:
-výstavba gravitačnej kanalizácie v dĺžke 20 715,50 m z hladkých plnostenných kanalizačných rúr PVC DN250/300 SN8,
-výstavba 8 ks čerpacích staníc,
-výstavba 2 042,80 m výtlačných potrubí HDPE DN65/80 PN10,
-realizácia 1 218 ks kanalizačných odbočiek v celkovej dĺžke 9 401,90 m rúr PVC DN150/200 SN8 ukončené revíznou
šachtou DN400,
-výstavba ČOV Pribeta pre projektovanú kapacitu 3000 EO.
Bližšie informácie sú uvedené v súťažných podkladoch, ktoré sú zverejnené v profile.