We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 199283-2022
Submission deadline has been amended by:  269693-2022
Poland-Jaktorów: Solar panels
2022/S 075-199283
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Odnawialne źródła energii w Gminie Jaktorów
Reference number: IZP.271.1.2022
II.1.2)Main CPV code
09331000 Solar panels
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca nabycie 286 kompletów materiałów i urządzeń niezbędnych do montażu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) wraz z ich rozmieszczeniem lub instalacją, realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Jaktorów”, przy czym rozmieszczenie i instalacja obejmują zaprojektowanie oraz montaż i uruchomienie dostarczonych OZE, w tym: 174 instalacji fotowoltaicznych, 26 instalacji kolektorów słonecznych, 9 instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), 66 instalacji powietrznych pomp ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania (c.o.) i przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), 11 instalacji gruntowych pomp ciepła na potrzeby centralnego ogrzewania (c.o.) i przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.), dostarczenie naklejek promocyjnych wg wzorów i wielkości wskazanej przez Zamawiającego oraz zamieszczenie naklejek na każdym głównym urządzeniu.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
09331100 Solar collectors for heat production
09331200 Solar photovoltaic modules
09332000 Solar installation
42511110 Heat pumps
45300000 Building installation work
45311200 Electrical fitting work
45330000 Plumbing and sanitary works
45331000 Heating, ventilation and air-conditioning installation work
71320000 Engineering design services
II.2.4)Description of the procurement:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa obejmująca nabycie 286 kompletów materiałów i urządzeń niezbędnych do montażu Odnawialnych Źródeł Energii (OZE) wraz z ich rozmieszczeniem lub instalacją, realizowana w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Odnawialne źródła energii w Gminie Jaktorów”, przy czym rozmieszczenie i instalacja obejmują zaprojektowanie oraz montaż i uruchomienie dostarczonych OZE, w tym:
1.1. 166 instalacji fotowoltaicznych dla prywatnych budynków mieszkalnych oraz 8 instalacji fotowoltaicznych dla budynków użyteczności publicznej: wykonanie dokumentacji projektowych instalacji, dostawa urządzeń oraz elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażu instalacji wraz z infrastrukturą towarzyszącą i przyłączeniem do wewnętrznej instalacji elektroenergetycznej oraz uruchomienie instalacji i instruktaż użytkowników.
1.2. 26 instalacji kolektorów słonecznych dla prywatnych budynków mieszkalnych: wykonanie dokumentacji projektowych instalacji, dostawa urządzeń i elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem, 1.3.6 instalacji powietrznych pomp ciepła dla prywatnych budynków mieszkalnych na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz 3 instalacje powietrznych pomp ciepła dla budynków użyteczności publicznej na potrzeby przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.): wykonanie dokumentacji projektowych instalacji, dostawa urządzeń i elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem, 1.4.61 instalacji powietrznych pomp ciepła dla prywatnych budynków mieszkalnych na potrzeby centralnego ogrzewania (c.o.) i przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz 5 instalacji powietrznych pomp ciepła dla budynków użyteczności publicznej, w tym 1 szt. na potrzeby centralnego ogrzewania (c.o.) i przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) i 4 szt. na potrzeby tylko przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.): wykonanie dokumentacji projektowych instalacji, dostawa urządzeń i elementów instalacji, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem, 1.5.11 instalacji gruntowych pomp ciepła dla prywatnych budynków mieszkalnych na potrzeby centralnego ogrzewania (c.o.) i przygotowania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.): wykonanie dokumentacji projektowych instalacji, dostawa urządzeń i elementów instalacji, wykonanie odwiertów i wymiennika gruntowego, przeprowadzenie na miejscu montażów instalacji w oparciu o wykonaną dokumentację projektową wraz z uruchomieniem i instruktażem, 1.6.dostarczenie naklejek promocyjnych wg wzorów i wielkości wskazanej przez Zamawiającego oraz zamieszczenie naklejek na każdym głównym urządzeniu (moduły fotowoltaiczne, inwertery, kolektory słoneczne, grupa pompowa, pompy ciepła ( część wewnętrzna i zewnętrzna ), zbiorniki wodne) zainstalowanym w ramach realizacji przedmiotu niniejszej umowy) – oznakowanie 286 szt. zestawów.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia jak również opis sposobu wykonania zadania znajduje się w Programie Funkcjonalno-Użytkowym (PFU) – załącznik nr 6 do SWZ.