We are happy to announce that the new version of the TED portal is going live on 29.01.2024 (indicative date - to be confirmed!) Interested in discovering the new functionalities, improvements and impact on the users? We invite you to visit our article and find out more about the main new changes and functionalities.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registration is open for our 4th Workshop with TED reusers, on the 14th of December 2023
Supplies - 199336-2022
Submission deadline has been amended by:  254981-2022
Slovakia-Zlaté Moravce: Electricity
2022/S 075-199336
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dodávka elektrickej energie
II.1.2)Main CPV code
09310000 Electricity
II.1.4)Short description:
Predmetom zákazky je nákup silovej elektrickej energie v pásme vysokej tarify (VT) a nízkej tarify (NT) na odberných miestach verejného obstarávateľa vrátane prevzatia zodpovednosti za odchýlku a súčasne zabezpečenie distribúcie elektrickej energie.
Verejný obstarávateľ požaduje:
-dodávku elektrickej energie formou združenej dodávky
-zabezpečenie distribučných služieb a
-zabezpečenie zodpovednosti za odchýlky v čase od 00:00 hod SEČ dňa v čase od 00:00 hod SEČ od prvého možného termínu pripojenia, do 24:00 hod SEČ dňa, ktorým uplynie trvanie Rámcovej dohody.
Verejný obstarávateľ požaduje dodávať elektrickú energiu v kvalite zodpovedajúcej technickým podmienkam prevádzkovateľa distribučnej siete, a to za dodržania platných právnych predpisov SR (zákon č. 251/2012 Z.z. o energetike, vyhláška ÚRSO č. 371/2016 Z. z. ktorou sa mení a dopĺňa vyhláška ÚRSO č. 24/2013 Z. z., ktorou sa ustanovujú pravidlá pre fungovanie vnútorného trhu s elektrinou a pravidlá pre fungovanie vnútorného trhu s plynom v znení vyhlášky č. 423/2013 Z. z.), technických podmienok a prevádzkového poriadku prevádzkovateľa distribučnej siete pre stanovené zmluvné obdobie.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 1 500 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
65300000 Electricity distribution and related services
II.2.4)Description of the procurement:
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v časti B.1 - Opis predmetu zákazky a v osobitných prílohách týchto súťažných podkladov, a to:
Špecifikácia odberných miest s cenovou kalkuláciou